AK PARTİ’NİN PÜTÜRGE ADAYI MİKAİL SÜLÜK
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/MIKAIL-SULUK.jpg)
AK PARTİ’NİN PÜTÜRGE ADAYI MİKAİL SÜLÜK
31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, Uzun Süredir merakla açıklanması beklenen Ak Parti Malatya İlçe Adayları belli oldu. 31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimlerinde, Ak Parti’nin Pütürge Adayı, Belediye Başkanlığı döneminde, Pütürge İlçesi İçin önemli projeler hayata geçirerek, çok önemli hizmeler getiren, mevcut Belediye Başkanı Mikail Sülük gösterildi.
“NE DEDİYSEK FAZLASINI YAPTIK” DİYEN MEVCUT BELEDİYE BAŞKANI MİKAİL SÜLÜK, ARTIK AK PARTİ PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANI ADAYI
Belediye Başkanlığı dönemi boyunca, Pütürge için can damarı mahiyetinde önemli çoğu projeyi hayata geçirerek, Pütürge’ye verdiği çok önemli hizmetleri olan ve mevcut Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, Ak Parti Genel Merkezi tarafından yeniden Pütürge Belediye Başkanı Adayı olarak gösterildi. “NE DEDİYSEK FAZLASINI YAPTIK” diyen Mevcut Belediye Başkanı Mikail Sülük, artık Ak Parti Pütürge Belediye Başkanı Adayı olarak seçimlere girecek.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı