BAŞKAN MİKAİL SÜLÜK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/MIKAIL-SULUK-5.jpg)
BAŞKAN MİKAİL SÜLÜK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman, 31 Mat’ta yapılan Yerel Seçimlerde, Pütürge İlçesi’ne Yeniden Belediye Başkanı seçilen, Başkan Mikail Sülük’e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Seçimden sonra hayırlı olsun ziyareti için Belediye Binası’na adeta akın eden vatandaşları ağırlayan, Başkan Mikail Sülük’e, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman tarafından da, makamında hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen ziyaret sırasında dilek ve tebriklerini dile getiren Ajansı’n Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman, ” hayırlı olsun, sizi tebrik ederim, Rabbim muvaffakiyetler nasip etsin, Pütürge İlçemiz için her daim hayırlısı nasip olsun” şekilde konuştu.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı