Başkan Sadıkoğlu: Malatya’nın yükünü taşıyorlar
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/MTSO_Nakliyeciler_Sitesi-1-scaled.jpg)
Başkan Sadıkoğlu: Malatya’nın yükünü taşıyorlar
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Malatya Nakliyeciler Sitesi’ni ziyaret ederek site esnafıyla bir araya geldi, sorun ve talepleri dinledi.
Sitede buluna tüm firmaları tek tek ziyaret eden Başkan Sadıkoğlu, “Nakliyeciler Sitemizi ziyaretimizde bizleri ilgiyle karşılayan esnafımıza teşekkür ediyorum. Birçok sektörün olduğu gibi nakliyecilerin de ciddi sıkıntıları var. Özellikle son bir yılda akaryakıta gelen zamlar sektörü zorluyor. Nakliyeciler, sayısız sektörün partneridir. İnanların evine giren gıdadan tutun üretilen tüm ürünlerin satıcıya ulamasına, vatandaşların ev ve işyerlerini taşımasına kadar Malatya’nın yükünü taşıyorlar diyebiliriz. Malatya Nakliyeciler Derneği Başkanı Halis Aydoğdu başta olmak üzere bizleri ilgiyle karşılayan ve ağırlayan tüm esnafımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
“BAŞKANIMIZIN YAKIN İLGİSİNDEN MEMNUNUZ”
Ziyaretten dolayı teşekkür eden Nakliyeciler Sitesi esnafı, “Başkanımızın ziyareti bizleri onurlandırmıştır. Sık sık bizleri ziyaret etmesi ve sorunlarımızı dile getirmesi, ilgili yerlere iletmesi bizleri sevindiriyor. İnşallah bu birlik beraberliğimiz her daim sürer. Sayın Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandılar.
Ziyarette MTSO Meclis Başkan Yardımcısı Şemsettin Tüdün ve Meclis Üyesi Mustafa Bayındır da yer aldı.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı