BAŞKAN SÜLÜK İFTAR YEMEĞİ’NDE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/IFTAR-YEMEGI-PUTURGE-2.jpg)
BAŞKAN SÜLÜK İFTAR YEMEĞİ’NDE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ
Pütürge Belediye’si ve Pütürge İlçe Kaymakamlığı’nın, Pütürge Merkez’de Hacı Sülük iş merkezi’nde düzenlediği İftar Yemeğinde, Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük ve Pütürge İlçe Kaymakamı Ahmet Kasım Tecimen Pütürge’li vatandaşlar ile bir araya gelerek İftar açtı.
Pütürge Belediye’si ve Pütürge İlçe Kaymakamlığı’nın düzenlemiş olduğu İftar Yemeğine, Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, Pütürge İlçe Kaymakamı Ahmet Kasım Tecimen, Ak Parti Pütürge İlçe Başkanı Bülent Karayılan, Pütürge İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Oğuz, Kurum Amirleri ve Pütürge’li vatandaşlar katılım sağladı.
Düzenlenen İftar programı ile ilgili konuşan Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, “İlçe Kaymakamlığımız ve Pütürge Belediyemiz’in düzenlediği iftar yemeğinde kıymetli hemşehrilerimizle aynı sofrada iftar açmanın mutluluğunu yaşıyoruz,. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” diyerek birlik ve beraberliğin önemini dile getirdi.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı