BAŞKAN YARDIMCISI SAİT MURAT’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/SAIT-MURAT-scaled.jpg)
BAŞKAN YARDIMCISI SAİT MURAT’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman tarafından, 31 Mart’ta yapılan Yerel Seçimlerden sonra, Yeni dönem için Pütürge Belediye Başkanı Yardımcılığı’na atanan Sait Murat’a makamında hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.
Başkan Yardımcısı Sait Murat’a yaptığı hayırlı olsun ziyareti sırasında Ajansı’n Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman, tebrik ve hayırlı olsun dileklerini iletti. Yine ziyaret sırasında Başkan Yardımcısı Sait Murat, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı teşekkür ederek memnuniyetini dile getirirken, ”
“Sayın Belediye başkanımız Mikail Sülük önderliğinde, Pütürge’yi parlatacak, dahada ileriye taşıyacak projelerimizi, Başkanımız’ın liderliğindeki güçlü meclisimizle hayata geçirip ilçemizi daha da güzelleştireceğiz inşallah” şekilde açıklamalarda bulundu.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı