BATTALGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRÜ TAYFUN GÜNGÖR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/TAYFUN-GUNGOR-scaled.jpg)
BATTALGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRÜ TAYFUN GÜNGÖR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Battalgazi Belediyesi, Gençlik ve Spor Müdürü Tayfun Güngör’e, Pütürge Haber Ajansı A.Ş bünyesindeki Pütürge Haber Gazetesi Ziyaret Programları kapsamında, Ajans’ın Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman tarafından Hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.
Gerçekleştirilen ziyaret sırasında, Battalgazi Belediyesi, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde yürütülen faaliyetler, Müdürlük olarak planlanan çalışmalar hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu. Sohbet sırasında, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman, Battalgazi Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Tayfun Güngör’e, “Yeni göreviniz hayırlı olsun, yeni çalışma alanınızda başarı ve muvaffakiyetler diliyorum” şeklinde başarı dileklerini iletti. Battalgazi Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Tayfun Güngör, “nazik ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer vererek, gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı