BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NDEN YOL VE ALTYAPI ÇALIŞMALARI
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/BATTALGAZI-BELEDIYESINDEN-YOL-VE-ALTYAPI-CALISMALARI.jpg)
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NDEN YOL VE ALTYAPI ÇALIŞMALARI
Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şehit Fevzi Mahallesi’nde asfalt serimi öncesinde altyapı sağlamlaştırma çalışmaları gerçekleştirdi.
Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in öncülüğünde Şehit Fevzi Mahallesi’nde 679 konutun vatandaşlara teslim edilmesinin ardından altyapı ve üstyapı faaliyetlerini aralıksız sürdüren Battalgazi Belediyesi, mahallenin yollarında da çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bölgedeki yolların kaliteli ve güvenli hale getirilmesi amacıyla Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince asfalt serimi öncesi altyapı sağlamlaştırma çalışmaları yapıldı.
Başkan Güder: “İlçenin Her Köşesinde Ulaşımı Sağlamlaştırıyoruz”
Vatandaşların talepleri doğrultusunda sorunları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırdıklarını ifade eden Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artırmak ve onların günlük hayatını daha da kolaylaştırmak amacıyla çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Bugün de Şehit Fevzi Mahalle’mizde asfalt serimi öncesi altyapı sağlamlaştırma çalışmaları yaptık. Amacımız sadece yollarımızı düzeltmek değil, aynı zamanda yolları yaparken zemini sağlamlaştırmayı ve yolların uzun ömürlü olmasını hedefliyoruz. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ilçemizin her köşesinde ulaşımı sağlamlaştırıyoruz. Çalışmaları gerçekleştiren, emek veren ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı