BATTALGAZİ’DE %55.72 ORANLA BAYRAM TAŞKIN BELEDİYE BAŞKANI OLDU
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/bayram-taskin.jpg)
BATTALGAZİ’DE %55.72 ORANLA BAYRAM TAŞKIN BELEDİYE BAŞKANI OLDU
31 Mart’a yapılan yerel seçimlerde Malatya’nın Battalgazi ilçesi’nde AK Parti Cumhur İttifakı adayı olarak gösterilen Avukat Bayram Taşkın, Yüzde 55. 72 oy oranıyla belediye başkanlığına seçildi.
Yüzde 55.72 oy oranıyla Battalgazi Belediye Başkanlığına AK Parti’den Avukat Bayram Taşkın, yarışı önde götürerek seçildi. Malatya’da yıllardır siyaset yapan Avukat Bayram Taşkın Battalgazi belediyesinin yeni belediye başkanı oldu. Battalgazi belediye başkanı seçilen Avukat Bayram Taşkın “Hizmet için yola çıktık. Allah halkımızdan razı olsun”diyerek Malatyal’ı vatandaşlara teşekkür etti.
BENZER HABERLER
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı