19° Açık

“BENİM MEVKİYE İHTİYACIM YOK, AMA PÜTÜRGE’NİN HİZMETE İHTİYACI VAR!”

31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, Yeniden Refah Partisi Malatya İl Kadın Kolları Başkanı Deniz Zeren Kar, Başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri tarafından, Pütürge İlçesi’nin güçlü adayı olan, Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkanı Adayı Aydın Öztürk ile İlçe Teşkilatına ziyaret gerçekleştirildi. 
Dünya - 24/01/2024 5:03 pm A A

“BENİM MEVKİYE İHTİYACIM YOK, AMA PÜTÜRGE’NİN HİZMETE İHTİYACI VAR!”

31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, Yeniden Refah Partisi Malatya İl Kadın Kolları Başkanı Deniz Zeren Kar, Başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri tarafından, Pütürge İlçesi’nin güçlü adayı olan, Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkanı Adayı Aydın Öztürk ile İlçe Teşkilatına ziyaret gerçekleştirildi.

Başkan Deniz Zeren Kar ve beraberindekiler, Yeniden Refah Partisi’nin, İlçe seçim bürosunda, Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkanı Adayı Aydın Öztürk, Parti İlçe Başkanı İbrahim Arıkan ve Yeniden Refah Partisi ilçe Teşkilatı ile bir araya gelerek, yaklaşan Yerel Seçimler, Pütürge Teşkilatının çalışmaları ve genel olarak Pütürge İlçesi’nin durumu hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulundu. Gerçekleştirilen ziyaret sırasında Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkanı Adayı Aydın Öztürk çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunurken, Yeniden Refah Partisi Malatya İl Kadın Kolları Başkanı Deniz Zeren Kar ve Başkan Yardımcıları, Hayırlı olsun dilekleri ve başarı temennilerini iletti. Sohbet sırasında konuşan Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkanı Adayı Aydın Öztürk, siyasi geçmişini ve çalışmalarını anlatırken, ” İşin açıkçası benim herhangi bir başkanlığa kişisel olarak ihtiyacım yok. Fakat Pütürge’nin daha iyi çalışan bir Başkana ihtiyacı var. Benim makama ihtiyacım yok, fakat Pütürge’nin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Benim mevkiye de ihtiyacım yok, ama Pütürge’nin hak ettiği daha büyük hizmetlere ihtiyacı var. Tabiki Pütürge İlçesi’ne Belediye Başkanlığı yapmış tüm arkadaşların faydalı çalışmaları ve hizmetleri olmuştur, fakat biz diyoruz ki, biz geldiğimizde dahada iyisini yapacağız, eski dönemlerin imkansızlıklarına rağmen biz zamanında Pütürge için, olması zor görünen hizmetleri oldurduysak, artık yeni dönemin imkanlarıyla çok büyük projeleri gerçekleştireceğiz. Rabbim nasip ve halkımız teveccüh eder de biz seçilirsek, Pütürge İlçemiz’i hep birlikte kalkındıracağız. Biz eğer Allah nasip eder de yönetime, başkanlığa seçilirsek, listelediğimiz tüm proje ve çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Biz tutamayacağım’ız hiç bir sözü vermeyiz. İşte o planladığımız proje ve çalışmalarımız şunlardan ibarettir; PÜTÜRGE’DE BİRLİK VE BERABERLİĞİ SAĞLAYACAĞIZ. PÜTÜRGE’NİN HER BÖLGESİNDE TARIMSAL SULAMA İÇİN İRİLİ UFAKLI GÖLETLER YAPACAĞIZ. ŞİRO HAVZASINDA BARAJ PROJESİ’Nİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ. SULAMA SUYU İLE İLGİLİ GÜNEŞ PANELLERİ YAPACAĞIZ. PÜTÜRGE MERKEZ’DE, TAŞIMA VE DEPOLAMA SİSTEMLİ DOĞALGAZ GETİRECEĞİZ. MESLEK YÜKSEK OKULU YAPILACAK VE ARICILIK BÖLÜMÜ AÇILACAK. HAYVANCILIĞA ÖNEM VEREREK DAHADA GELİŞTİRİCİ İMKANLAR SUNACAĞIZ. ET VE SÜT ÜRÜNLERİ İÇİN ENDÜSTRİYEL TESİS YAPILACAĞIZ. MEYVE VE SEBZE İÇİN SOĞUK HAVA DEPOSU YAPACAĞIZ. PÜTÜRGE MERKEZ’DE, ORTA ÖLÇEKLİ SANAYİ SİTESİ KURACAĞIZ. ASFALTSIZ YERLEŞİM YERİ BIRAKMAYACAĞIZ. DÜŞKÜNLER YURDU VE HUZUR EVİ YAPACAĞIZ. İÇ HASTALIKLARININ TÜMÜNE BÜYÜK FAYDA SAGLAYAN, PÜTÜRGE HAVASINI DÜNYAYA TANITACAĞIZ” diyerek düşüncelerini ve çalışmalarını anlattı.

Yapılan ziyaret sırasında, Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkanı Adayı Aydın Öztürk, Başkan Deniz Zeren Kar, Başkan Yardımcıları ile Yönetim Kurulu Üyeleri’ne, yaptıkları ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, mutluluk duyduklarını dile getirdi. Gerçekleştirilen ziyaret sırasında yemek ikramı yapıldı. Yeniden Refah Partisi Malatya İl Kadın Kolları Başkanı Deniz Zeren Kar ve beraberindekiler, yemekten sonra misafirperverliklerinden dolayı, teşekkürlerini ileterek ilçeden ayrıldı.

Dünya - 5:03 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.