FİTMENS FİRMASI VE PÜTÜRGE’Lİ İŞ ADAMI ŞEVKET SEKMAN’A ZİYARET
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2024/03/SEVKET-SEKMAN.jpg)
FİTMENS FİRMASI VE PÜTÜRGE’Lİ İŞ ADAMI ŞEVKET SEKMAN’A ZİYARET
Pütürge Haber Ajansı A.Ş’nin İstanbul Şubesi’ndeki tadilat çalışmaları için İstanbul’a giden Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman, İstanbul Ziyaretleri Programı kapsamında, FİTMENS FİRMASI’na ziyaret gerçekleştirerek, Pütürge’li İş Adamı Şevket Sekman ile bir araya geldi.
Gerçekleştirilen ziyaret sırasında, Ajansı’n Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman ile Pütürge’li İş Adamı Şevket Sekman tarafından, Pütürge Haber Ajansı A.Ş İstanbul Şubesi’nin çalışmaları, dünyayı saran ekonomik krizin Türkiye’deki etkileri, Tekstil sektöründeki işsizlik ve yaklaşan Yerel Seçimler ile ilgili istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu.
BENZER HABERLER
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı