FİTMENS FİRMASI VE ŞEVKET SEKMAN’A ZİYARET
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/FITMENS-FIRMASI-VE-SEVKET-SEKMANA-ZIYARET-scaled.jpg)
FİTMENS FİRMASI VE ŞEVKET SEKMAN’A ZİYARET
Pütürge Haber Ajansı A.Ş bünyesindeki Pütürge Haber Gazetesi Ziyaret Programları kapsamında, İstanbul’da faaliyet gösteren FİTMENS FİRMASI ve firma sahibi, Pütürgeli İş Adamı Şevket Sekman’a, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman, Pütürgeli İş Adamı Şaban Albayrak ile birlikte ziyaret gerçekleştirildi.
Geçtiğimiz günlerde, Pütürge Haber Ajansı A.Ş İstanbul Şubesi’nin çalışmalarını yürütmek için, İstanbul’a seyahat eden, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman, Pütürge Haber Ajansı A.Ş bünyesindeki, Pütürge Haber Gazetesi Ziyaret Programları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerin diyer durağı FİTMENS FİRMASI oldu. Pütürgeli İş Adamı Şaban Albayrak ile birlikte ziyaret gerçekleştiren Sekman, Son günlerde İstanbul’da gerçekleşen ve tüm yurdu etkileyen, işsizlik ile gündemdeki kriz hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulundu. Yine ziyaret sırasında 31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimler hakkında da istişare ve durum değerlendirmesi yapıldı.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı