HALKIN KAYMAKAMI
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/ciftci-ziyaret-fotograf-pdf_230126_001814_1_2.jpg)
HALKIN KAYMAKAMI
Pütürge İlçesi’ne Kaymakam olarak atandığı günden beri mahalle ziyaretleri gerçekleştiren, vatandaşın taleplerini yerinde dinleyen, çözüm bulmaya çalışan ve kısa sürede gönüllerde taht kurmayı, vatandaşın sevgisini kazanmayı başaran Kaymakam Özgü Özen, bu kez Bölükkaya, Ulutaş, Kozluk ve Üçyaka mahalleleri’ne ziyaret gerçekleştirdi.
![](https://i0.wp.com/puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/ev-yangini-pdf-foto_230126_001929_4_2.jpg?resize=1080%2C808&ssl=1)
Özen, Bölükkaya Mahallesinde ikamet eden ilçe’nin önemli kayısı üreticilerinden olan çiftçi Abdullah KARAKUŞ’u ziyaret ederek kaysı ve diyer tarım ürünleri hakkında bilgiler alıp değerlendirmelerde bulundu. Daha sonra Ulutaş mahallesinde evinde çıkan yangından etkilenen vatandaşı ziyaret eden Kaymakam Özgü Özen, bölgede incelemelerde bulunarak, çıkan yangından etkilenen vatandaşlara ekiplerin vakit kaybetmeden yardımcı olduğunu, yangına derhâl müdahale edildiğini, vatandaşa yanan evi inşâ edilene kadar yeni bir yer temin edildiğini, hayvanlarının koruma altına alındığını ifade etti. Vatandaşın hiçbir ihtiyacının eksik edilmeden gereken her türlü yardımın vakit kaybetmeden yerine getirileceğini dile getirerek mahalle sakinlerine geçmiş olsun dileklerini iletti.
![](https://i0.wp.com/puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/kozlu-ucyaka-ziyaret-fotograf-pdf_230126_002007_5_2.jpg?resize=1080%2C814&ssl=1)
BENZER HABERLER
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı