İÇEN TEKSTİL FİRMASI VE PÜTÜRGE’Lİ İŞ ADAMI HASAN İÇEN’E ZİYARET
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2024/03/HASAN-ICEN.jpg)
İÇEN TEKSTİL FİRMASI VE PÜTÜRGE’Lİ İŞ ADAMI HASAN İÇEN’E ZİYARET
İstanbul Ziyaretleri Programı kapsamında Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman, yine Pütürge’li İş Adamı Hasan İçen’e, İÇEN TEKSTİL firması’nda ziyaret gerçekleştirerek, Pütürge’li İş Adamıyla bir araya geldi
Pütürge Haber Ajansı, Basın, Yayın, Reklam, Prodüksiyon, Televizyon ve Radyo Yayımcılık A.Ş Yönetim kurulu başkanı Abdulvahap Sekman tarafından, İstanbul Ziyaretleri Programı kapsamında gerçekleştirilen ziyaret sırasında, Başkan Sekman ile Pütürge’li İş Adamı Hasan İçen bir araya gelerek, yine piyasalar, Yerel Seçimler ile genel durumlar hakkında istişarelerde bulunuldu.
BENZER HABERLER
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı