İYİ PARTİ’DEN PÜTÜRGE MEDYASI’NA ZİYARET
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/IYI-PARTIDEN-PUTURGE-MEDYASINA-ZIYARET-scaled.jpg)
İYİ PARTİ’DEN PÜTÜRGE MEDYASI’NA ZİYARET
31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken yoğun bir şekilde ziyaretçi ağırlayan Pütürge Haber Ajansı A.Ş’ne İYİ PARTİ Malatya İl Başkanı, Serdar Yıldız, İYİ PART Pütürge İlçe Başkanı, Ramazan Karakaya, İYİ PARTİ Doğanyol İlçe Başkanı, Mustafa Şeko tarafından Ziyaret gerçekleştirildi.
Pütürge Haber Ajansı A.Ş’ni ziyaret eden İYİ PARTİ Malatya İl Başkanı Serdar Yıldız, İYİ PARTİ Pütürge İlçe Başkanı Ramazan Karakaya ve İYİ PARTİ Doğanyol İlçe Başkanı Mustafa Şeko, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman ile bir araya gelerek, yaklaşan Yerel Seçimler, Pütürge İlçesi’nin genel durumu ve ard arda depremler geçiren Malatya’nın mevcut durumu hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu. Pütürge Haber Ajansı A.Ş Medya ve Basın Kurumu’nun kurulmuş olması ve Pütürge İlçesi İçin iletişim, haberleşme alanındaki önemi ile ilgili övgü ve başarı dilekleri sunuldu. İYİ PARTİ Malatya İl Başkanı Serdar Yıldız ve beraberindekiler, Pütürge Haber Ajansı A.Ş ziyaretlerinden sonra Pütürge İlçe Esnafına ziyaretler gerçekleştirdi.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı