KAYMAKAM A.KASIM TECİMEN’DEN ZİYARET
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/KAYMAKAM-A.KASIM-TECIMENDEN-ZIYARET-scaled.jpg)
KAYMAKAM A.KASIM TECİMEN’DEN ZİYARET
Pütürge İlçesi’ne yeni atanan, göreve başladığından beri üst üste ziyaretler gerçekleştiren Pütürge Kaymakamı Ahmet Kasım Tecimen, Pütürge Haber Ajansı A.Ş, Pütürge Şubesi’ni ziyaret ederek, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman ile bir araya geldi.
Ziyaret Programları’na ve vatandaş ile iç içe olmaya önem gösteren Pütürge İlçe Kaymakamı Ahmet Kasım Tecimen, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Pütürge Şubesi’ne gerçekleştirdiği ziyaret’i sırasında, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman ile istişare ve değerlendirmelerde bulundu. Pütürge İlçesi, İlçe halkı ve Pütürge Haber Ajansı faaliyetleri hakkında konuşan, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sekman, “Şirket bünyesindeki iki iş yerleri’nin deprem sırasında yıkıldığı, deprem sürecinden sonra tekrar nasıl ayakta kalmayı başardıkları, Pütürge Haber Ajansı A.Ş bünyesindeki, Ajans, Gazete ve Radyo faaliyetlerini yürüttükleri yeni açılan şubeleri” hakkında anlatırlarda bulundu.
Kaymakam Ahmet Kasım Tecimen, Ajans’ın Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman ile Pütürge İlçesi’nin genel durumu hakkında da istişare ve değerlendirmelerde bulunduktan sonra, misafirperverliklerinden dolayı Ajans’ın Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman’a teşekkürlerini ileterek kurumdan ayrıldı.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı