KAYMAKAM AHMET KASIM TECİMEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/KAYMAKAM-AHMET-KASIM-TECIMENE-HAYIRLI-OLSUN-ZIYARETI-scaled.jpg)
KAYMAKAM AHMET KASIM TECİMEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Pütürge İlçe Kaymakamlığı’na yeni atanan Kaymakam Ahmet Kasım Tecimen’e, Kaymakamlık Makamı’nda, Pütürge Haber Ajansı A.Ş adına, Ajans’ın Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman tarafından, hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.
Geçtiğimiz günlerde, Pütürge’de bir yıl gibi bir sürede, Pütürge İlçe Kaymakamlığı görevini yapan Özgü Özen’in Edirne Meriç İlçesi’ne yapılan atamasının ardından, fazla bir zaman geçmeden, Pütürge İlçesi’ne yeni atanan Kaymakam Ahmet Kasım Tecimen’e, Pütürge Halk’ı tarafından ardı kesilmeyen hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirildi.
Pütürge Haber Ajansı A.Ş adına, Kaymakam Tecimen’e Hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren, Ajans’ın Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman, Kaymakam Ahmet Kasım Tecimen ile istişare ve değerlendirmelerde bulundu. Ziyaret sırasında başkan Sekman, İlçe Kaymakamı’na Pütürge İlçesi’nin Coğrafi yapısı, halkının misafirperverliği ve sıcak kanlılığı hakkında bilgiler verdi.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı