KAYMAKAM ÖZEN’DEN NAZİK ZİYARET
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/kaymakam-ziyaret-scaled.jpg)
KAYMAKAM ÖZEN’DEN NAZİK ZİYARET
Göreve başladığından beri Pütürge’de yoğun ziyaret programları gerçekleştiren, Pütürge İlçe Kaymakamı Özgü Özen, Kurumumuz’u ziyaret ederek, Pütürge Haber Ajansı Basın Yayın Reklam Prodüksiyon Televizyon ve Radyo Yayımcılık A.Ş İmtiyaz sahibi Abdulvahap Sekman ile bir araya geldi.
Pütürge İlçesi’nde Göreve başladığından beri, üst üste ziyaret programları gerçekleştiren, başarılı çalışmaları ile halkın övgü ve sempatisini kazanan Pütürge İlçe Kaymakamı Özgü Özen, geçtiğimiz günlerde Pütürge Haber Ajansı Basın Yayın Reklam Prodüksiyon Televizyon ve Radyo Yayımcılık A.Ş Kurumumuz’a ziyaret gerçekleştirerek, Kurum İmtiyaz sahibi Abdulvahap Sekman ile bir araya geldi. Ziyaret sırasında Pütürge İlçesi’nde Medya ile Basını’nın önemi, Habercilik, Gazete ve Radyo Yayınları ilgili yapılması gereken çalışmalar ele alındı. Pütürge İlçe Kaymakamı Özen, bir kez daha bir toplumda, Medya ve Basını’nın önemini vurgulayarak istişarelerde bulundu. Şirket’in İmtiyaz sahibi Sekman, nazik ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Özen’e teşekkürlerini iletti.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı