PÜTÜRGE’DE CİNAYET
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/20231030_091425.jpg)
PÜTÜRGE’DE CİNAYET
Malatya Pütürge ilçesi, Pazarcık Mahallesi Köribo mevkii’nde,Amca Celal Gören (60) ile yeğeni Çetin Gören (42) arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavga sırasında amca Celal Gören tarafından tüfekle vurulan Çetin Gören, hayatını kaybetti.
Kavganın, arazi tartışması nedeniyle çıktığı, bahsi geçen arazide gerçekleştiği, Celal Gören ile Çetin Gören’in amca yeğen oldukları, öğrenildi. Daha önce de söz konusu araziden dolayı tartıştıkları yine gelen bilgiler arasında. Emniyet güçleri tarafından göz altına alınan 60 yaşındaki Celal Gören, tutuklanarak cezaevi’ne gönderildi. İki aileyi yasa boğan Olayla ilgili gerekli soruşturma ve incelemeler başlatıldı.
BENZER HABERLER
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı