MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/OGRETMENLER-GUNU-scaled.jpg)
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI
24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle, 24 Kasım Cuma günü, Pütürge Milli Eğitim Müdürlüğü organizasyonu, Pütürge Milli Eğitim Müdürü Metin Oğuz’un öncülüğünde, Pütürge Gençlik ve Spor Merkezi Müdürlüğü binasında, Öğretmenler Günü Kutlaması Programı gerçekleştirildi.
![](https://i0.wp.com/puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/OGRETMENLER-GUNU-2-scaled.jpg?resize=2560%2C1196&ssl=1)
Pütürge Milli Eğitim Müdürlüğü organizasyonu ve Pütürge Milli Eğitim Müdürlüğü personelleri ile gerçekleştirilen, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması’nın hazırlığı, günlerce önce, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Pütürge Halk Eğitim Müdürlüğü personelleri ve Pütürge Gençlik Merkezi Personelleri tarafından titiz bir çalışma ile yapıldı. 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması Programı’na, Pütürge İlçe Kaymakamı Ahmet Kasım Tecimen, Pütürge Milli Eğitim Müdürü Metin Oğuz, Kurum Amirleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve Aileleri katılım sağladı.
![](https://i0.wp.com/puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/OGRETMENLER-GUNU-3-scaled.jpg?resize=2560%2C1196&ssl=1)
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması Programı, 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı. Öğretmenler Günü Kutlaması Programı’na büyük ilgi ve kalabalık bir katılım olduğu görülürken, Öğretmenler ile Aileleri’nin eğlenceli, güzel vakit geçirmeleri sağlandı. Program sırasında bazı Öğretmenler, günün anlam ve önemini anlatan konuşmalar yaparken, Şiirler okundu. Yine Program sırasında Öğretmen Adayları’na yemin töreni gerçekleştirildi. Pütürge İlçe Kaymakamı Ahmet Kasım Tecimen yaptığı konuşmada, günün anlam ve önemine değinerek, Öğretmenler’in Öğretmenler Gününü kutladı. 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması Programı, Müzisyen Öğretmenlerin Müzik dinletisi ile son buldu.
BENZER HABERLER
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı