MİNİK DİNLEYİCİ KİTLEMİZ’DEN ZİYARET
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/MINIKLER-ZIYARET-scaled.jpg)
MİNİK DİNLEYİCİ KİTLEMİZ’DEN ZİYARET
Pütürge Gençlik ve Spor Merkezi Müdürlüğü bünyesinde kurslar ve eğitim gören, minik Öğrenciler Pütürge Haber Ajansı, Gazete ve Radyomuz’a sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdiler. Pütürge Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman ile Radyo Yayın Masası’nın başında fotoğraf çektirdiler.
Pütürge Gençlik ve Spor Merkezi Müdürlüğü bünyesinde Çeşitli kursalar eğitimler gören minik dinleyicilerimiz’den Pütürge Haber Ajansı olarak bizlere ziyaret gerçekleştirildi. Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanımız Abdulvahap Sekman ile Fotoğraf çeken minik dinleyicilerimiz, yayın yapılan Masa’nın üzerindeki ekipman ve cihazları inceleyerek, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman tarafından bilgilendirildi. Ziyaret sırasında konuşan Sekman, “gençlerimiz’in ve öğrencilerimiz’in, Habercilik, Medya, Basın ile Yayıncılık mesleğine, özenmelerini, merak etmelerini, belkide ileride Radyo ve Televizyonculuk bölümünü okumalarını sağlamaktır tek hedefimiz. Bu gün burada bizleri ziyaret eden minik öğrenciler arasından belkide ilerde bir çok Medya ve Basın mensupları çıkacaktır” diyerek öğrencilerle ilgili gerçekleştirmek istedikleri hedeflerini anlattı.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı