ÖKSÜZ VE YETİM ÇOCUKLAR’A BİLGİSAYAR
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/OKSUZ-VE-YETIM-COCUKLARA-BILGISAYAR.jpg)
ÖKSÜZ VE YETİM ÇOCUKLAR’A BİLGİSAYAR
Göreve başladığından beri yoğun ziyaret ve başarılı çalışmalar gerçekleştiren Pütürge Kaymakamı Ahmet Kasım Tecimen, “ÖKSÜZ VE YETİM ÇOCUKLAR’A SAHİP ÇIK PROJESİ” kapsamında, Pütürge İlçesi’nde öksüz ve yetim olan çocukları tespit edip, ihtiyaçlarının karşılanması için destek sağlıyor.
“ÖKSÜZ VE YETİM ÇOCUKLAR’A SAHİP ÇIK PROJESİ” kapsamında Pütürge İlçesi’nde öksüz, yetim ve ihtiyaç sahibi olan çocuklara büyük destekler sağlayan, Pütürge Kaymakamı Ahmet Kasım Tecimen bu kez, Pütürge’li İş Hayırsever İş Adamı Abdullah Sekman’ın katkılarıyla, Pütürge İlçesi’nin Mahalleleri’nde, öksüz, yetim ve ihtiyaç sahibi olan çocukları tespit ederek, Bilgisayar dağıttı. Dağıtım sırasında, Kaymakam Ahmet Kasım Tecimen’e, Pütürge’li Hayırsever İş Adamı Abdullah Sekman, Pütürge Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Karayılan ve Kaymakamlık Personelleri eşlik etti. Yine dağıtım sırasında, Kaymakam Ahmet Kasım Tecimen ile fotoğraf çeken çocuklar ve aileleri’nin mutlulukları yüzleri güldürdü.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı