ÖZEN’DEN BAKIMEVİ’NE ZİYARET
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/karayollari-ziyaret-pdf-foto_230126_000108_1.jpg)
ÖZEN’DEN BAKIMEVİ’NE ZİYARET
Pütürge İlçe Kaymakamı Özgü ÖZEN, Karayolları 81. Şube Şefliği Pütürge Bakımevi’ne ziyarette bulunarak, İlçe ve İlçe Mahalleleri yollarının kapanmaması ve vatandaşın mağduriyetlerinin en aza indirilmesi amacıyla yerinde incelemelerde bulundu.
Kaymakam Özen’i, Karayolları 81. Şube Şefi Emrullah METİN ve personeli karşıladı.
Şube Şefi, Kubbe Geçidi’nin, mahalle ve mezra yollarının durumu hakkında Kaymakam Özgü Özen’e bilgi verdi. Karayolları Pütürge Bakımevi ziyareti esnasında yoğun karlı günlerde ve yolların buzlanması durumunda personelin alacağı tedbirler, iş makinaları, araç ve gereçler hakkında detaylı bilgi alan Özen, bakım evlerinde görevli personelin karla mücadele çalışmalarında başarılar diledi.
Kaymakam Özgü Özen, Pütürge İlçesi’nin en önemli sorunu olan ulaşım sıkıntılarını en aza indirmek amaçlı gereken görüşme ve değerlendirmeleri yaptıktan sonra bakım evinden ayrıldı.
BENZER HABERLER
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı