PÜTÜRGE BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/MIKAIL-SULUK-1.jpg)
PÜTÜRGE BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
Pütürge Belediye’si, Bayram Tatili önceesi, çalışmaları’na aralıksız devam ederek, Taşbaşı Sulama Göleti’nde zemin temizliği, bakım, onarım ile kanal temizliği gerçekleştirerek, Sulama Göleti ve Kanalları daha kullanılır hale getirdi.
Pütürge Belediye’si, Taşbaşı Sulama Göleti’nde yapılan zemin temizliği, bakım, onarım ve kanal temizliği çalışmalarıyla, Sulama Göleti’ndeki sızmalar’ı önleyip, suyun araziye daha rahat ulaşmasını sağlayarak Pütürgede’ki yerli üreticiye sulama çalışmalarında da destek veriyor.
Gerçekleştirilen çalışmalar, Pütürge Belediyesi’nin, Belediye Başkanı Mikail Sülük Başkanlığı’nda, bir önceki dönemde olduğu gibi, yeni dönemde de aralıksız hizmete devam ettiğini gösterdi.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı