PÜTÜRGE KAYMAKAM’I ÖZEN SAHADA
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-25-at-19.28.43.jpeg)
Pütürge İlçesi’nde 29.08.2022 tarihinde Kaymakam olarak göreve başlayan Özgü ÖZEN, 2 ay gibi kısa bir sürede yoğun çalışması ve halkla iç içe olması ile vatandaşın takdirini almayı başardı. Devamlı mahalle ziyaretlerinde bulunan Özen, vatandaşın talep ve isteklerini dinleyerek sorunları yerinde tespit ve sonrasında giderme çalışmalarına hız verdi.
Özen, İlçe’ye bağlı Belen mahallesi’ni ziyaret ederek, deprem sonrası hasar tespit çalışmaları yapılan ve yıkılması planlanan binalar hakkında incelemelerde bulunarak, Mahalle Muhtarı Faik EKİNCİ’den bilgi aldı.
Ziyareti sırasında mahalle sakinleriyle sohbet eden Kaymakam Özen, mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinledi
BENZER HABERLER
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı