PÜTÜRGE’DE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMASI
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/PUTURGEDE-30-AGUSTOS-ZAFER-BAYRAMI-KUTLAMASI-3.jpg)
PÜTÜRGE’DE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMASI
Pütürge’de, Pütürge Kaymakamı Özgü Özen, Pütürge Garnizon Komutanı Asteğmen Mehmet Öztürk, Pütürge Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Nuri Aslan, kurum amirleri ve vatandaşların katılımıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Töreni coşkuyla gerçekleştirildi.
Kaymakam Özen, Pütürge’deki tören programının ardından vekâlet görevini yürütmekte olduğu Doğanyol ilçesine geçerek ilçedeki törene katıldı. Göreve başladığından beri Pütürge’de yoğun ziyaret programları gerçekleştiren Pütürge Kaymakamı Özgü Özen, daha sonra beraberinde Doğanyol Belediye Başkanı Hakan Bay, Pütürge Garnizon Komutanı Asteğmen Mehmet Öztürk ve kurum amirleri ile birlikte aziz şehidimiz Mehmet Doğan’ın kabrini ziyaret etti. Özen, yapılan kabir ziyaretinin ardından Pütürge Garnizon Komutanı Öztürk ve kurum amirleri ile birlikte Çolak Mahallesine geçerek aziz şehidimiz Mehmet Doğan’ın ailesini, Gümüşsuyu Mahallesinden aziz şehidimiz Mehmet Oğur’un ailesini, Damlı Mahallesinden aziz şehidimiz Mustafa Demir’in ailesini ziyaret ederek, hasbihal etti. Ziyaretler sırasında Şehit aileleri’nin herhangi bir sıkıntı ve isteklerinin olup olmadığı soruldu.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı