PÜTÜRGE’DE AŞURE PROGRAMI
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/PUTURGEDE-ASURE-PROGRAMI-2.jpg)
PÜTÜRGE’DE AŞURE PROGRAMI
Pütürge Gençlik Merkezi Müdürlüğü bünyesinde, Gençlik Merkezi Müdürü Hikmet Bucak, Eğitim Personeli Özlem Erdoğan ve diyer personellerin çalışmaları sonucu kendi imkanlarıyla hazırlanan Aşure Programı düzenlendi.
Pütürge İlçesi’nde gençlere ve ailelerine yönelik, gerek İlçe Kaymakamlığı, gerekse Halk Eğitim Müdürlüğü ve diyer kurumlar ile koordineli faydalı çalışmalar gerçekleştiren, Pütürge Gençlik Merkezi Müdürlüğü, bu yıl halka açık Aşure Programı düzenleyerek Aşure dağıttı. Aşure Programına yoğun ilgi ve kalabalık katılımın oldu. Pütürge Gençlik Merkezi Müdürü Hikmet Bucak’ın öncülüğünde, Eğitim Personeli Özlem Erdoğan’ın yönetimi ve beraberindeki diyer Eğitim Personelleri’nin çalışmaları sonucunda, kendi imkanları ile hazırladıkları Aşure’ler, Program sırasında dağıtıldı.
Pütürge Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Aşure Programı’na, Pütürge İlçe Kaymakamı Özgü Özen, İlçe Jandarma Komutanı Benal Kurt, İlçe Emniyet Amiri Abbas Çelebi, Milli Eğitim Personelleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Öğrenci aileleri katıldı.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı