PÜTÜRGE’DE FİLİSTİN’E DESTEK KERMESİ
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/filistin-kermesi.jpg)
PÜTÜRGE’DE FİLİSTİN’E DESTEK KERMESİ
Pütürge Kaymakamlığı’nın öncülüğünde, Pütürge Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde, Pütürge Gençlik ve Spor Merkezi Müdürlüğü’nün çalışmalarıyla, Pütürge’de, Mehmet Akif Ersoy İlkokul’da, toplanan gelirin tamamını Filistinli ailelere göndermek üzere, “FİLİSTİN’E DESTEK KERMESİ” düzenlenerek, hazırlanan yöresel yemekler ve yiyecekler sergilendi.
Pütürge Merkez’de, Mehmet Akif Ersoy İlk Öğretim Okulunda düzenlenen kermes’e, Pütürge İlçe Kaymakamı Ahmet Kasım Tecimen, Pütürge Milli Eğitim Müdürü Metin Oğuz, Pütürge Belediye Başkan Vekili, Başkan Yardımcısı ve diyer Kurum Amirleri katılım sağladı. Ayrıca kermes’e Öğrenciler, Öğrenci Aileleri ve sivil vatandaşlar da büyük bir ilgiyle katılım sağlarken Filistinli Mazlum aileler için dualar edildi. Gerçekleştirilen FİLİSTİN’E DESTEK KERMESİ adlı programda büyük katkılar sağlanırken, Filistinli ailelere yardım ve destek amaçlı, bu tarz kermes ve etkinliklerin devam edeceği açıklandı.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı