TEPEHAN BÖLGESİ MUHTARLARI BULUŞMASI
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/TEPEHAN-BOLGESI-MUHTARLARI-BULUSMASI-scaled.jpg)
TEPEHAN BÖLGESİ MUHTARLARI BULUŞMASI
Malatya Pütürge İlçesi, Tepehan Bölgesi Mahalle Muhtarları tarafından Pütürge Merkez’de Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde bir araya gelinerek, sohbet ve istişare buluşması gerçekleştirildi. Buluşma sırasında Tepehan Bölgesi Mahalleleri’nin sorunları da ele alındı.
Geçtiğimiz günlerde, Pütürge Tepehan Bölgesi Mahalle Muhtarları’nın bir araya gelerek gerçekleştirdiği buluşmaya Pütürge Haber Ajansı A.Ş, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman da davet edildi. Gerçekleştirilen buluşma sırasında, herkes’in gündeminde olan, Yerel Seçimler hakkında da sohbet ve istişareler yapılırken, Tepehan Bölgesi ve Mahalleleri’nin sorunları ile yapılması gereken çalışmalar hakkında istişare ve önerilerde bulunuldu.
Pütürge Merkez’de Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilen buluşmaya, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman, Tepehan Mahallesi Muhtarı Ekrem Şenadlı, Kozluk Mahallesi Muhtarı Reis Ergül, Körme Mahallesi Muhtarı Bilal Bilce, Poskıran Mahallesi Muhtarı Kasım Yaray, Başmezra Mahallesi Muhtarı İzzet Beyhan, Tekederesi Mahallesi Muhtarı Ekrem Akdağ, Örencik Mahallesi Muhtarı Eyyüp Ay, Arıtoprak Mahallesi Muhtarı Murat Korkut, Esenlik Mahallesi Muhtarı Özcan Akbudak, katıldı.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı