Vali Yazıcı’dan Malatya TSO’ya ziyaret
![](https://puturgehaberajansi.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/MTSO_Vali_ziyaret-1-scaled.jpg)
Vali Yazıcı’dan Malatya TSO’ya ziyaret
Malatya Valisi Ersin Yazıcı, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret gerçekleştirerek, Malatya Ticaret Ve Sanayi Odası, Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ile istişare ve değerlendirmelerde bulundu.
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu tarafından karşılanan Vali Yazıcı, MTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Divanı Üyeleri ve Meclis Üyeleri ile bir araya geldi.
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) çalışmaları, odaya bağlı olan üyeler ve genel durum hakkında Vali Yazıcı’ya bilgiler veren Başkan Sadıkoğlu, 6 Şubat depremleri sonrası MTSO üyelerinin tamamının doğrudan ve dolaylı olarak zarar gördüğünü, dolayısıyla desteğe ihtiyaçlarının olduğunu aktardı.
MTSO üyelerinin yaşadığı sorunları aktaran Başkan Sadıkoğlu, Malatya’nın yeniden ayağa kalkması ve yaralarını bir an önce sarabilmesi için yıkımların daha da hızlanmasını talep etti.
-
BATTALGAZİ BORAN MAHALLESİ’NDEKİ ULAŞIM PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
-
BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NİN LOKOMOTİFİ MORMAŞ
-
“MUHARREM AYI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR AYDIR”
-
BAŞKAN SÜLÜK, “BAKANIMIZ’IN ZİYARETİ ŞEHRİN GELECEK VIZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR
-
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
-
Başkan Geçit, Kuran Kursu Öğrencilerine Sağlıklı Çevrenin Önemini Anlattı