HABERLERİ
-
Depremlerden sonra Pütürge genelinde ve yoğunlukla Tepehan Bölgesi’nde ağır hasar verilen evlerin yıkımı ile ilgili vatandaşların Pütürge Haber Ajansı’na yazdıkları taleplerini iletmek için, Malatya Valisi Ersin Yazıcı’ya Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman ile Ajans’ın Pütürge FM Radyo programcısı ve Pütürge Haber Gazetesi Köşe Yazarı Canan Avşar tarafından Ziyaret gerçekleştirildi.
-
Yaklaşık 3 yıl önce kurulan ve kısa sürede Şirketleşerek Pütürge adına Medya ve Basın faaliyetleriyle büyük işler başaran, Pütürge Haber Ajansı A.Ş’nin, muhabiri ve Pütürge Haber Gazetesi Köşe Yazarı, Canan Avşar tarafından, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman’a, Ajans olarak elde edilen başarılar ve yaklaşan Yerel Seçimler ile ilgili Röportaj gerçekleştirildi.
-
Pütürge Haber Ajansı olarak Pütürge Gazetesi Ziyaret Programları kapsamında, Ajans’ın Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman tarafından, Eyyüp Sülün ve Ziya Er ortaklığında’ki Er-Ay Tekstil Firması ve Firma ortağı Eyyüp Sülün’e ziyaret gerçekleştirildi.
-
Pütürge Haber Ajansı olarak, Pütürge Haber Gazetesi Ziyaret Programları kapsamında, Ajans’ın Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman tarafından Pütürge’ye yeni atanan Pütürge Noteri Abdulselam Tan’a ziyaret gerçekleştirildi.
-
Pütürge Haber Ajansı olarak Pütürge Gazetesi Ziyaret Programları kapsamında, Ajans’ın Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman tarafından, Malatya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan’a ziyaret gerçekleştirildi
-
YENİ YILIN, BARIŞ VE REFAH İÇİNDE, SAĞLIKLI VE MUTLU GEÇMESİNİ DİLİYORUZ.. Pütürge Haber Ajansı A.Ş İmtiyaz sahibi Abdulvahap Sekman yeni yıl mesajı yayınlayarak, yeni yılın ülkemize barış ve refah içinde, sağlıklı ve mutlu geçmesini diledi. Sekman mesajında şunlara yer verdi; “Her yeni yıl’ın başlangıcı, umutların ve beklentilerin başlangıcıdır. Her yeni, eskinin dokümanı ile birlikte […]