27° Az bulutlu

HABERLERİ

 • PROFESÖRLER’DEN BAŞKAN SÜLÜK’E ZİYARET 

  PROFESÖRLER’DEN BAŞKAN SÜLÜK’E ZİYARET 

   Pütürge’de düzenlenen Bilim Şenliği’ne katılan, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi ile İnönü Üniversitesi, Profesör ve Akademisyenler’i tarafından, Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük’e, makamında ziyaret gerçekleştirildi. 
 • BAŞKAN SÜLÜK, “PÜRAŞ PERSONELİ’NİN İŞİNE SON VERİLDİ ”

  BAŞKAN SÜLÜK, “PÜRAŞ PERSONELİ’NİN İŞİNE ..

  Pütürge Yatılı Bölge Okulun’da, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları sırasında, etkinliğin çekimlerini yapan, Belediye’ye bağlı PÜRAŞ A.Ş şirketi personeli olan, Dron Operatörü M.H’nin bir çocuğa tekme atma olayının ardından şirket tarafından hızla gerçekleştirilen inceleme neticesinde ilgili personelin işine son verildi. 
 • BAŞKAN MİKAİL SÜLÜK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  BAŞKAN MİKAİL SÜLÜK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman, 31 Mat’ta yapılan Yerel Seçimlerde, Pütürge İlçesi’ne Yeniden Belediye Başkanı seçilen, Başkan Mikail Sülük’e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, hayırlı olsun dileklerini iletti. 
 • BAŞKAN SÜLÜK İFTAR YEMEĞİ’NDE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ 

  BAŞKAN SÜLÜK İFTAR YEMEĞİ’NDE VATANDAŞLA BİR AR..

  Pütürge Belediye’si ve Pütürge İlçe Kaymakamlığı’nın, Pütürge Merkez’de Hacı Sülük iş merkezi’nde düzenlediği İftar Yemeğinde, Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük ve Pütürge İlçe Kaymakamı Ahmet Kasım Tecimen Pütürge’li vatandaşlar ile bir araya gelerek İftar açtı.
 • BAŞKAN SÜLÜK “DURMADAN YORULMADAN YOLA DEVAM “

  BAŞKAN SÜLÜK “DURMADAN YORULMADAN YOLA DEVAM &#..

  31 Mart Pazar günü yapılan Yerel seçimlerde Yüzde 54.4 oyla yeniden Pütürge’ye Belediye Başkanı seçilen “Hizmete kaldığımız yerden devam” diyen Başkan Sülük, meclis üyeleriyle birlikte Mazbatası’nı alarak göreve tekrar ve resmen başladı.
 • PÜTÜRGE YİNE BAŞKAN SÜLÜK DEDİ 

  PÜTÜRGE YİNE BAŞKAN SÜLÜK DEDİ 

  Seçim çalışmaları boyunca, gittiği her mahallede Pütürge’li vatandaş tarafından sloganlarla, büyük ilgi ve alaka ile karşılanan, “Ben sizlere hizmetkar olmaktan şeref duyuyorum” diyen Ak Parti Pütürge Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Mikail Sülük, Yüzde 54.4oy oranı ile yeniden Pütürge Belediye Başkanı olarak seçildi.
 • BAŞKAN SÜLÜK, “HİZMETKAR OLMAKTAN ŞEREF DUYUYORUZ”

  BAŞKAN SÜLÜK, “HİZMETKAR OLMAKTAN ŞEREF DUYUYOR..

  Mart ayının 31’inde gerçekleşecek olan Yerel seçimler’e sayılı günler kala, Pütürge İlçesini 5 yılda hizmetleriyle kalkındıran, halk arasında HİZMET ADAMI diye nitelendirilen, Ak Parti Pütürge Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Mikail Sülük, yoğun bir şekilde ziyaret programları gerçekleştirmeye ve vatandaş ile bir araya gelmeye devam ediyor. 
 • YAPILAN RÖPORTAJ’DA PÜTÜRGE’Lİ VATANDAŞ,”YAPARIZ DİYENLER DEĞİL, YAPTIK YAPACAĞIZ DİYEN BAŞKAN SÜLÜK” DEDİ

  YAPILAN RÖPORTAJ’DA PÜTÜRGE’Lİ VATANDAŞ,&..

  31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, Pütürge İlçesi’ni son 5 yılda hayata geçirdiği dev projeleriyle adeta baştan aşağı değiştiren, Ak Parti Pütürge Belediye Başkanı Adayı ve Mevcut Belediye Başkanı Mikail Sülük, Pütürge’li vatandaşlar tarafından seçim çalışmaları sırasında yoğun ilgi gösterilerek, “Başkan Sülük İle Yola Devam” sloganıyla karşılanıyor.
 • PÜTÜRGE MERKEZİ’İN SINIRLARI BÜYÜYOR

  PÜTÜRGE MERKEZİ’İN SINIRLARI BÜYÜYOR

  31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimlerinde, Ak Parti’nin Pütürge Belediye Başkanı Adayı olan ve mevcut Belediye Başkanı Mikail Sülük’ün döneminden beri hızla gelişen Pütürge’nin merkez sınırları, Taşbaşı bölgesinin üst taraflarında yapılan 208 Konut, 105 Ahırlı Köy Evi, Hatip, Ağalar Köylü Mahallelerinde ki Kentsel Dönüşüm ile genişlerken, şimdide Yazıbağ mevkiinde, 514 konut, 4 ticarethane, 1 cami’nin yapımı ile İlçe Merkezi’nin sınırları dahada genişliyor. 
 • BAŞKAN SÜLÜK’E VATANDAŞ’DAN YOĞUN İLGİ

  BAŞKAN SÜLÜK’E VATANDAŞ’DAN YOĞUN İLGİ

  Mart ayının sonunda yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, Pütürge Belediye Başkanı Adayı ve Mevcut Başkan Mikail Sülük bir dizi ziyaret gerçekleştirerek Pütürge’li vatandaşla bir araya geldi. Belediye Başkanlığı süresince gerek çalışmaları gerekse hiç aksatmadığı ziyaretleriyle vatandaşı yalnız bırakmayan Başkan Sülük, gittiği her mahallede büyük ilgi gördü.