18° Parçalı az bulutlu

HABERLERİ

 • BAŞKAN TAŞKIN, “UĞRAŞTIRAN DEĞİL, ULAŞTIRAN BİR ANLAYIŞI BENİMSİYORUZ”

  BAŞKAN TAŞKIN, “UĞRAŞTIRAN DEĞİL, ULAŞTIRAN BİR ANLAY..

  Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Uluköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen stabilize serimi ve yol bakım çalışmalarını yerinde inceledi.
 • GENÇLERE ÜCRETSİZ LGS VE YKS KAMPI 

  GENÇLERE ÜCRETSİZ LGS VE YKS KAMPI 

  Battalgazi Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) ve Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavına hazırlanan öğrencilere destek olmak amacıyla 18-24 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olarak tekrar kampı gerçekleştirecek.
 • ESNAF TEŞKİLATLARINDAN BAŞKAN TAŞKIN’A ZİYARET 

  ESNAF TEŞKİLATLARINDAN BAŞKAN TAŞKIN’A ZİYARET 

  Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren ve esnaf odaları başkanlarının hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ederek istişarelerde bulundu.
 • BAŞKAN TAŞKIN: “YILDIZTEPE’Yİ VATANDAŞLARIMIZA AÇACAĞIZ ”

  BAŞKAN TAŞKIN: “YILDIZTEPE’Yİ VATANDAŞLARIMIZA AÇACAĞ..

  Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Yıldıztepe’de radyo ve karasal yayın verici istasyonlarının olduğu alanda incelemelerde bulundu. Yıldıztepe’nin büyük bir potansiyele sahip olduğunu söyleyen Başkan Taşkın, “Bu güzelliklerin hemşehrilerimize sunulması için çalışacağız” dedi.
 • BATTALGAZİ BELEDİYESİ TRAFİK HAFTASI ETKİNLİĞİ 

  BATTALGAZİ BELEDİYESİ TRAFİK HAFTASI ETKİNLİĞİ 

  Battalgazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Karayolu Trafik Haftası kapsamında Battalgazi Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nda öğrencilere yönelik bilgilendirici etkinlikler düzenlendi.
 • BATTALGAZİ, YENİ İMAR YOLUYLA DEĞER KAZANIYOR 

  BATTALGAZİ, YENİ İMAR YOLUYLA DEĞER KAZANIYOR 

  Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Orduzu Mahallesi Pınarbaşı bölgesinde 5 bin metrelik yeni imar yolunu açmasının ardından çalışmaların sonuna geldi. Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın çalışmaları yerinde inceledi.
 • BAŞKAN TAŞKIN, TOKİ ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ 

  BAŞKAN TAŞKIN, TOKİ ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ 

  Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Orduzu Gelinciktepe’de deprem konutları inşaat alanında devam edilen çalışmaları ve konutları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Kısa sürede yapılan çalışmaların mutluluk verici olduğunu dile getiren Başkan Taşkın, “Belediye olarak vatandaşlarımızın bir an önce konutlarına geçmesi için tüm gayreti göstereceğiz“ dedi.
 • BATTALGAZİ BASIN MÜŞAVİRİ KESKİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

  BATTALGAZİ BASIN MÜŞAVİRİ KESKİN’E HAYIRLI OLSU..

  Battalgazi Belediyesi’ne Basın Müşaviri olarak atanan, Süleyman Keskin’e, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman tarafından, makamında hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.
 • BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NDEN, 40 SOKAKTA YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI 

  BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NDEN, 40 SOKAKTA YOL VE K..

  Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri son bir hafta içerisinde yol ve kaldırım çalışmalarına hız verdi. Ekipler, 8 mahallede kaldırım ve yol çalışması gerçekleştirdi. Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, ihtiyaç duyulan her noktada çalışmalar yapılacağını ifade etti.
 • BATTALGAZİ BELEDİYESİ MAYIS AYI OLAĞAN TOPLANTISI 

  BATTALGAZİ BELEDİYESİ MAYIS AYI OLAĞAN TOPLANTISI 

  Battalgazi Belediye Meclisi Mayıs ayı olağan toplantısı, Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın başkanlığında yapıldı.