15° Parçalı bulutlu

HABERLERİ

 • ÖZTÜRK, “PÜTÜRGE’Lİ TEHDİT’E ŞANTAJA GELMEZ, 3-5 KURUŞA OYUNU SATMAZ!!”

  ÖZTÜRK, “PÜTÜRGE’Lİ TEHDİT’E ŞANTAJ..

  “Ben Pütürge için değişim, Pütürgeli’ler için hizmetkar olmaya geliyorum” diyen Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Aydın Öztürk, 31 Mart’ta yapılacak olan Yerel seçimler’e bir hafta kala, yoğunlaştığı mahalle ve ev ziyaretlerine artık akşamları da devam ederken, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Pütürge Şubesi’ni ziyaret ederek basın açıklaması yaptı. 
 • ÖZTÜRK, “HAK YİYECEKSEM ALLAH NASİP ETMESİN”

  ÖZTÜRK, “HAK YİYECEKSEM ALLAH NASİP ETMESİNR..

  31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimler’e sayılı günler kala, “Ben Pütürge’nin öz evladı, sizlerin hizmetkarıyım” diyen, Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Aydın Öztürk, seçim çalışmaları ve sorun tespit çalışmaları’na son sürat devam ederken, mahalle ziyaretleri’in yanı sıra, dolup taşan seçim bürosunda, gelen misafirleri ağırlıyor. 
 • ÖZTÜRK, “PÜTÜRGE’NİN EN BÜYÜK SORUNU SU VE YOL

  ÖZTÜRK, “PÜTÜRGE’NİN EN BÜYÜK SORUNU SU V..

  Yerel seçimler’e sayılı günler kala, seçim çalışmalarını büyük bir özveri ve yoğunlukla yürüten Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Aydın Öztürk, gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında, Pütürge’li vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. 
 • AYDIN ÖZTÜRK, ” YÜZDE 70 ZAM UYGULANMADI”

  AYDIN ÖZTÜRK, ” YÜZDE 70 ZAM UYGULANMADI”

  Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkan Adayı Aydın Öztürk, Aday gösterildiğinden beri, Pütürge’yi  karış karış  ev ev  gezerek seçim çalışmalarını aralıksız sürdürürken, “çözüm için illaki Başkan olmamız gerekmiyor” diyerek, ziyaret gerçekleştirdiği vatandaşın sorunlarını dinleyip, şimdiden çözüm bulmaya çalışıyor. 
 • ÖZTÜRK, “DURMAK YOK YOLA DEVAM”

  ÖZTÜRK, “DURMAK YOK YOLA DEVAM”

  31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, yoğun bir çalışma içerisine giren ve Pütürgeliler’e yeni bir umut teşkil eden, Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkanı Adayı Aydın Öztürk, Mahalle ziyaretlerine hız verip, Pütürge’li vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve isteklerini dinledi. 
 • AYDIN ÖZTÜRK’TEN BASIN AÇIKLAMASI 

  AYDIN ÖZTÜRK’TEN BASIN AÇIKLAMASI 

  31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken yoğun bir şekilde çalsan ve ziyaret programları gerçekleştiren, Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkanı Adayı Aydın Öztürk, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Pütürge Şubesi’ni ziyaret ederek basın açıklaması yaptı. 
 • “PÜTÜRGE’YE TAŞIMA SİSTEMLİ DOĞALGAZ GETİRECEĞİZ”

  “PÜTÜRGE’YE TAŞIMA SİSTEMLİ DOĞALGAZ GETİ..

  31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, Pütürge Haber Ajansı A.Ş bünyesindeki Pütürge FM Radyosu’nun Sekmanla Siyaset Dünyası Programı’na bu hafta, Yerel Seçimlerin en güçlü adayı olarak görülen, Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkanı Adayı Aydın Öztürk,  Konuk edildi. 
 • AYDIN ÖZTÜRK, “HALKA HİZMET, HAKKA HİZMETTİR “

  AYDIN ÖZTÜRK, “HALKA HİZMET, HAKKA HİZMETTİR &#..

  31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi tarafından, Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkanı Adayı olarak seçilen Aydın Öztürk, yoğun birşekilde, Mahalle ve Pütürge Merkezde ziyaretler gerçekleştirmeye başladı. 7 Aralık Perşembe günü Pütürge merkez’de ziyaretler gerçekleştiren Öztürk’e vatandaşın ilgisi ve kalabalık bir şekilde karşılanması gözden kaçmadı.
 • YENİDEN REFAH PARTİSİ’NİN PÜTÜRGE ADAYI AYDIN ÖZTÜRK 

  YENİDEN REFAH PARTİSİ’NİN PÜTÜRGE ADAYI AYDIN Ö..

  31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, diyer Aday Adayları ile iletişim halinde olup, mütevazi ve birlikte hareket etme ruhuyla hareket eden, Aydın Öztürk, geçtiğimiz günlerde yapılan Temayül oylaması’ndan sonra, Yeniden Refah Partisi genel Merkezi tarafından Ankara’ya çağırılılarak, Yeniden Refah Partisi, Pütürge Belediye Başkanı Adayı olduğu açıklandı. 
 • PÜTÜRGE’YE YENİDEN REFAH VE BARIŞ GETİRECEĞİZ 

  PÜTÜRGE’YE YENİDEN REFAH VE BARIŞ GETİRECEĞİZ 

  31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel Seçimler yaklaşırken, Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkanı Aday Adaylığını açıklayan, Pütürge’de ikamet eden Aydın Öztürk, geçtiğimiz günlerde Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanlığı’na başvurusunu yaparak, Aday Adaylığını resmiyete geçirdi.