MENÜ
17° Açık

HABERLERİ

 • AYDIN ÖZTÜRK, “HALKA HİZMET, HAKKA HİZMETTİR “

  AYDIN ÖZTÜRK, “HALKA HİZMET, HAKKA HİZMETTİR &#..

  31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi tarafından, Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkanı Adayı olarak seçilen Aydın Öztürk, yoğun birşekilde, Mahalle ve Pütürge Merkezde ziyaretler gerçekleştirmeye başladı. 7 Aralık Perşembe günü Pütürge merkez’de ziyaretler gerçekleştiren Öztürk’e vatandaşın ilgisi ve kalabalık bir şekilde karşılanması gözden kaçmadı.
 • PÜTÜRGE’YE YENİDEN REFAH VE BARIŞ GETİRECEĞİZ 

  PÜTÜRGE’YE YENİDEN REFAH VE BARIŞ GETİRECEĞİZ 

  31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel Seçimler yaklaşırken, Yeniden Refah Partisi Pütürge Belediye Başkanı Aday Adaylığını açıklayan, Pütürge’de ikamet eden Aydın Öztürk, geçtiğimiz günlerde Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanlığı’na başvurusunu yaparak, Aday Adaylığını resmiyete geçirdi. 
 • YENİDEN REFAH PARTİSİ ADAY ADAYI AYDIN ÖZTÜRK’TEN ZİYARET 

  YENİDEN REFAH PARTİSİ ADAY ADAYI AYDIN ÖZTÜRK’T..

  31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimlerde, Yeniden Refah Partisi’nden Pütürge İlçe Belediye Başkanı Aday Adayı olan, Pütürge’de ikamet eden ve daha önce Pütürge İlçesi İçin hem siyasi, hemde gayri siyasi hizmetler veren Aydın Öztürk ile, Önceki dönem Tekstilciler Derneği Başkanı, Pütürge’li İş Adamı Şerif Aykız’dan Pütürge’nin tek ve şirket olarak hizmet veren Medya’sı, Pütürge Haber Ajansı A.Ş’ne ziyaret gerçekleştirildi.