15° Açık

HABERLERİ

 • BAŞKAN TAŞKIN: “YILDIZTEPE’Yİ VATANDAŞLARIMIZA AÇACAĞIZ ”

  BAŞKAN TAŞKIN: “YILDIZTEPE’Yİ VATANDAŞLARIMIZA AÇACAĞ..

  Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Yıldıztepe’de radyo ve karasal yayın verici istasyonlarının olduğu alanda incelemelerde bulundu. Yıldıztepe’nin büyük bir potansiyele sahip olduğunu söyleyen Başkan Taşkın, “Bu güzelliklerin hemşehrilerimize sunulması için çalışacağız” dedi.
 • BATTALGAZİ BELEDİYESİ TRAFİK HAFTASI ETKİNLİĞİ 

  BATTALGAZİ BELEDİYESİ TRAFİK HAFTASI ETKİNLİĞİ 

  Battalgazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Karayolu Trafik Haftası kapsamında Battalgazi Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nda öğrencilere yönelik bilgilendirici etkinlikler düzenlendi.
 • BATTALGAZİ, YENİ İMAR YOLUYLA DEĞER KAZANIYOR 

  BATTALGAZİ, YENİ İMAR YOLUYLA DEĞER KAZANIYOR 

  Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Orduzu Mahallesi Pınarbaşı bölgesinde 5 bin metrelik yeni imar yolunu açmasının ardından çalışmaların sonuna geldi. Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın çalışmaları yerinde inceledi.
 • BAŞKAN TAŞKIN, TOKİ ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ 

  BAŞKAN TAŞKIN, TOKİ ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ 

  Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Orduzu Gelinciktepe’de deprem konutları inşaat alanında devam edilen çalışmaları ve konutları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Kısa sürede yapılan çalışmaların mutluluk verici olduğunu dile getiren Başkan Taşkın, “Belediye olarak vatandaşlarımızın bir an önce konutlarına geçmesi için tüm gayreti göstereceğiz“ dedi.