18° Açık

HABERLERİ

 • PÜTÜRGE BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR 

  PÜTÜRGE BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DE..

   Pütürge Belediye’si, Bayram Tatili önceesi, çalışmaları’na aralıksız devam ederek, Taşbaşı Sulama Göleti’nde zemin temizliği, bakım, onarım ile kanal temizliği gerçekleştirerek, Sulama Göleti ve Kanalları daha kullanılır hale getirdi. 
 • PÜTÜRGE YİNE BAŞKAN SÜLÜK DEDİ 

  PÜTÜRGE YİNE BAŞKAN SÜLÜK DEDİ 

  Seçim çalışmaları boyunca, gittiği her mahallede Pütürge’li vatandaş tarafından sloganlarla, büyük ilgi ve alaka ile karşılanan, “Ben sizlere hizmetkar olmaktan şeref duyuyorum” diyen Ak Parti Pütürge Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Mikail Sülük, Yüzde 54.4oy oranı ile yeniden Pütürge Belediye Başkanı olarak seçildi.
 • BAŞKAN SÜLÜK’E DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR 

  BAŞKAN SÜLÜK’E DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR 

   Pütürge İlçe Belediye Başkanlığı dönemi boyunca, 5 yıllık bir süre zarfında, Pütürge İlçesi İçin çok önemli, onlarca Projeyi hayata geçirerek, adını Çalışan Belediye Başkanı olarak gönüllere yazan Ak Parti Pütürge Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Mikail Sülük’e destek, her geçen gün adeta çığ gibi büyüyor. 
 • BAŞKAN SÜLÜK, “HİZMETKAR OLMAKTAN ŞEREF DUYUYORUZ”

  BAŞKAN SÜLÜK, “HİZMETKAR OLMAKTAN ŞEREF DUYUYOR..

  Mart ayının 31’inde gerçekleşecek olan Yerel seçimler’e sayılı günler kala, Pütürge İlçesini 5 yılda hizmetleriyle kalkındıran, halk arasında HİZMET ADAMI diye nitelendirilen, Ak Parti Pütürge Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Mikail Sülük, yoğun bir şekilde ziyaret programları gerçekleştirmeye ve vatandaş ile bir araya gelmeye devam ediyor. 
 • YAPILAN RÖPORTAJ’DA PÜTÜRGE’Lİ VATANDAŞ,”YAPARIZ DİYENLER DEĞİL, YAPTIK YAPACAĞIZ DİYEN BAŞKAN SÜLÜK” DEDİ

  YAPILAN RÖPORTAJ’DA PÜTÜRGE’Lİ VATANDAŞ,&..

  31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, Pütürge İlçesi’ni son 5 yılda hayata geçirdiği dev projeleriyle adeta baştan aşağı değiştiren, Ak Parti Pütürge Belediye Başkanı Adayı ve Mevcut Belediye Başkanı Mikail Sülük, Pütürge’li vatandaşlar tarafından seçim çalışmaları sırasında yoğun ilgi gösterilerek, “Başkan Sülük İle Yola Devam” sloganıyla karşılanıyor.
 • BAŞKAN SÜLÜK’E VATANDAŞ’DAN YOĞUN İLGİ

  BAŞKAN SÜLÜK’E VATANDAŞ’DAN YOĞUN İLGİ

  Mart ayının sonunda yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, Pütürge Belediye Başkanı Adayı ve Mevcut Başkan Mikail Sülük bir dizi ziyaret gerçekleştirerek Pütürge’li vatandaşla bir araya geldi. Belediye Başkanlığı süresince gerek çalışmaları gerekse hiç aksatmadığı ziyaretleriyle vatandaşı yalnız bırakmayan Başkan Sülük, gittiği her mahallede büyük ilgi gördü.
 • BAŞKAN SÜLÜK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

  BAŞKAN SÜLÜK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

  Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Aday tanıtım toplantısında Pütürge Belediye Başkanı Adayı olarak açıklanan ve mevcut Belediye Başkanı olan Mikail Sülük’e, Pütürge Haber Ajansı A.Ş bünyesindeki Pütürge Haber Gazetesi Ziyaret Programları kapsamında, Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman tarafından, makamında Hayırlı Olsun ziyareti gerçekleştirildi. 
 • AK PARTİ’NİN PÜTÜRGE ADAYI MİKAİL SÜLÜK 

  AK PARTİ’NİN PÜTÜRGE ADAYI MİKAİL SÜLÜK 

  31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimler yaklaşırken, Uzun Süredir merakla açıklanması beklenen Ak Parti Malatya İlçe Adayları belli oldu. 31 Mart 2024’te yapılacak olan Yerel seçimlerinde, Ak Parti’nin Pütürge Adayı, Belediye Başkanlığı döneminde, Pütürge İlçesi İçin önemli projeler hayata geçirerek, çok önemli  hizmeler getiren, mevcut Belediye Başkanı Mikail Sülük gösterildi. 
 • TEKSTİLKENT’E ELEMANLAR ALINACAKTIR

  TEKSTİLKENT’E ELEMANLAR ALINACAKTIR

  Pütürge İlçesi’ne bağlı, Pazarcık mevkiinde, yapılan 500 kişiyi istihdam edecek olan, Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük’ün üstün çaba ve gayretleriyle gerçekleştirilen TEKSTİLKENT SANAYİ SİTESİ’nin her bölümü 125 kişilik olan, 250 kişi kapasiteli 2 bölümü, 1 yıla yakın süreden beri, Pütürge’li iki Firma tarafından kiralanıp faaliyet’e girdi. Aktif bir şekilde çalışan 250 kişilik iki fabrika için elemanlar aranıyor. 
 • NE DEDİYSEK FAZLASINI YAPTIK 

  NE DEDİYSEK FAZLASINI YAPTIK 

  Pütürge İlçe Belediye Başkanlığı dönemi boyunca, 5 yıllık bir süre zarfında, Pütürge İlçesi İçin önemli, onlarca Projeyi hayata geçirerek, adını Çalışan Belediye Başkanı olarak gönüllere yazan Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, Göreve başladığı günden bugüne 5 yıllık süre zarfında yaptıkları çalışmaları ve Gelir gider tablosunu, ilçe meydanında bulunan Hacı Sülük iş merkezinin ön cephesine asarak halkın takdirine sundu.