HABERLERİ
-
BAŞKAN SÜLÜK’TEN ANKARA’DA BİR DİZİ ZİYARET
Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, Ankara’da, Bakanlar ve Milletvekilleri’ni ziyaret ederek, İstişare ve değerlendirmelerde toplantıları gerçekleştirdi. -
PROFESÖRLER’DEN BAŞKAN SÜLÜK’E ZİYARET
Pütürge’de düzenlenen Bilim Şenliği’ne katılan, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi ile İnönü Üniversitesi, Profesör ve Akademisyenler’i tarafından, Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük’e, makamında ziyaret gerçekleştirildi.