24° Az bulutlu

HABERLERİ

 • Vali Ersin Yazıcı’dan Yeşilyurt İlçesindeki Meyve Bahçelerine Ziyaret

  Vali Ersin Yazıcı’dan Yeşilyurt İlçesindeki Meyve Bah..

   Vali Ersin Yazıcı; “Dünya Çiftçiler Günü” münasebetiyle, Yeşilyurt ilçesinde bulunan kayısı ve kiraz bahçelerini ziyaret ederek çalışmaları inceledi.
 • Hanımefendi Hanife Yazıcı’dan Şehit Ailelerine Ziyaret

  Hanımefendi Hanife Yazıcı’dan Şehit Ailelerine Ziyaret

  Hanımefendi Hanife Yazıcı, Şehit Piyade Sözleşmeli Er Cebrail Dündar ve Şehit J. Ast. Çvş. Semih Özbey’in ailelerine ziyaret gerçekleştirdi.
 • Vali Ersin Yazıcı’dan Kura Çekimine Hazır Olan TOKİ Konutlarında İnceleme

  Vali Ersin Yazıcı’dan Kura Çekimine Hazır Olan TOKİ K..

  Vali Ersin Yazıcı, depremzede vatandaşlarımız için Yeşilyurt/ İkizce Mahallesi’nde İkizce deprem konutlarını ve Battalgazi/Orduzu Mahallesi’nde Gelinciktepe TOKİ konutlarını inceleyerek yetkili kişilerden bilgi aldı.
 • VALİ YAZICI’YA TEPEHAN İLE İLGİLİ ZİYARET 

  VALİ YAZICI’YA TEPEHAN İLE İLGİLİ ZİYARET 

  Depremlerden sonra Pütürge genelinde ve yoğunlukla Tepehan Bölgesi’nde ağır hasar verilen evlerin yıkımı ile ilgili vatandaşların Pütürge Haber Ajansı’na yazdıkları taleplerini iletmek için, Malatya Valisi Ersin Yazıcı’ya Pütürge Haber Ajansı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Sekman ile Ajans’ın Pütürge FM Radyo programcısı ve Pütürge Haber Gazetesi Köşe Yazarı Canan Avşar tarafından Ziyaret gerçekleştirildi. 
 • Vali Ersin Yazıcı’nın “10 Ocak İdareciler Günü” Kutlama Mesajı

  Vali Ersin Yazıcı’nın “10 Ocak İdareciler Günü” Kutla..

  10 Ocak 1971 Yılında Mülki İdare Amirleri sınıfının ihdası ile yapılan ilk mesleki toplantının başlangıç olarak kabul edilmesiyle, Türk İdareciler Derneği tarafından 1978 Yılı Genel Kurulu’nda ‘’10 Ocak İdareciler Günü’’ kabul edilmiştir.
 • Vali Ersin Yazıcı’nın Hanımefendi Hanife Yazıcı “Aile, Hayat Boyu Gelişim ve Öğrenme” Adlı Söyleşi Programına Katıldı

  Vali Ersin Yazıcı’nın Hanımefendi Hanife Yazıcı “Aile..

  Hanımefendi Hanife Yazıcı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde düzenlenen “Aile, Hayat Boyu Gelişim ve Öğrenme” konulu söyleşiye katıldı. Programa; Ganizon Komutanı Tümg. Tuncay Altuğ’un eşi Ayşe Altuğ, Vali Yardımcısı Osman Kural’ın eşi Ceyda Kural, Vali Yardımcısı Reşit Özer Özdemir’in eşi Fatoş Özdemir, Vali Yardımcısı Abdulselam Bıçak’ın eşi Gizem Bıçak, Vali Yardımcısı Bilal Basri’nin eşi Suzan Basri, Battalgazi Kaymakamı Erkan Savar’ın eşi Esma Savar, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal’ın eşi Feray Çankal, Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ercan Altın’ın eşi Mukaddes Altın, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Ali Sait Çeçen, Doç. Dr. Bahadır Köksalan katıldı.